top of page

30 Oca Sal

|

Online I Zoom

Sadece Hedef Koymayın. Sistemler Oluşturun.

Eğer alışkanlıklarını değiştirmede problem yaşıyorsan, problem sen değilsin. Problem sahip olduğun sistem. Değişmek istemediğiniz için değil, değişim için yanlış bir sisteminiz olduğundan hedeflerine ulaşamıyorsun.

Sadece Hedef Koymayın. Sistemler Oluşturun.
Sadece Hedef Koymayın. Sistemler Oluşturun.

Saat ve Yer

30 Oca 2024 16:00 – 16:30

Online I Zoom

Etkinlik Hakkında

Yeni yıl kararlarına uymanın oldukça zor olduğu biliniyor. İnsanların %80'inden fazlası yılın ilk birkaç ayında bunları terk ediyor.  

Neden çoğumuz kararlarımıza uymayı bu kadar zor buluyoruz? Genellikle bunun nedeni sadece gerçekçi bir planımızın olmaması değil. Başlamak için tutku, azim gerekli fakat büyük hedeflere ulaşmak için disiplinli, sistematik uygulamalarla mümkün.

Ve Fransız edebiyat devi Antoine de Saint-Exupéry'nin meşhur yazdığı gibi: "Plansız hedefler yalnızca dileklerden ibarettir."  

Gerçek değişim amaç, strateji, tutarlılık ve çoğumuz için yol boyunca biraz yardım gerektirir. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla, uzun vadeli çözümlere yönelik pragmatik bir plan yapmak için ihtiyacınız olan araçları size sağlayacak bir program size hazırladık. 

"Motivasyonunuz olmadığında bile sürekli olarak hedefinize doğru ilerlemenizi sağlayacak bir sistem kurmalısınız." - Kurtis Pykes

Etkinlik katılımcılarına ücretsiz olarak Sistemler Oluşturma Exceli hediye edilecektir.

Biletler

  • Webinar

    ₺0,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page